• DYŻUR WAKACYJNY

• Dyżur wakacyjny w Szkole Podstawowej im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Jeziorzanach pełniony będzie w jednym oddziale przedszkolnym w miesiącu sierpniu 2022 r. w godz. 7.00 - 17.00. Rodzice zainteresowani zapisem dziecka na dyżur wakacyjny proszeni są o złożenie wniosków w sekretariacie szkoły do dnia 10.06.2022 r. w godz. 8.00 - 13.00 . Wnioski do pobrania poniżej.

• 102 rocznica urodzin Naszego Patrona

• Dzisiaj mijają 102 lata od narodzin świętego Jana Pawła II. Papież Polak zmarł kilkanaście lat temu, a jednak pamięć o nim wciąż pozostaje żywa.W trakcie trwającego niespełna 27 lat pontyfikatu udało mu się odwiedzić 129 państw, do których odbywał pielgrzymki nie tylko w celu nauczania, ale również budowania silnych relacji pomiędzy ludźmi różnych narodów i religii. Święty Jan Paweł II jako pierwszy zwierzchnik Kościoła katolickiego 23–27 czerwca 2001 roku na zaproszenie rządu i hierarchów katolickich udał się z oficjalną wizytą do Ukrainy. Jan Paweł II nie tylko był wielkim człowiekiem, ale potrafił też w pięknych sposób mówić o Bogu, miłości, pokoju i rodzinie.