• AKTYWNY SENIOR MUSI BYĆ WIDOCZNY!

• To hasło przyświecało akcji, która została przeprowadzona przez uczniów z naszej szkoły.

We wtorek 31 października po Różańcu i Mszy Świętej, przy Kościele Parafialnym w Jeziorzanach uczniowie ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozdawali seniorom odblaski. Było to kolejne przedsięwzięcie w ramach akcji "Odblaskowa Szkoła". Wydarzenie to miało na celu uświadomienie osobom starszym jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych w okresie jesienno- zimowym.

Uczniowie; którzy zadbali o seniorów to:

Wojciech Makowski kl.7

Krystian Tyrka kl.7

Kamil Śmiech kl.7

Karolina Suchocka kl.5

Milena Kapusta kl.5

Filip Paluch kl.8

Julia Stawowska kl.8

Maja Wąchała kl.8

Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Liszki mogliśmy promować bezpieczeństwo na drodze. Dziękujemy Panu Wójtowi za przekazane odblaski.

Monika Ircha

Iwona Żak

• Udział w akcji odblaskowa szkoła

• Nasza szkoła bierze udział w akcji „Odblaskowa szkoła”, której celem jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym dzieci i młodzieży poprzez promowanie zasad bezpiecznego zachowania się na drodze, w tym przede wszystkim noszenie elementów odblaskowych przez dzieci. Wszyscy uczniowie są wyposażeni w elementy odblaskowe. Uczniowie klas I-III w trakcie spotkania z  policjantami  otrzymali opaski odblaskowe. Serdecznie dziękujemy Panu Sylwestrowi Majda oraz Panu Piotrowi Kłeczek za wizytę w naszej szkole.

• Bądźmy widoczni, bądźmy bezpieczni !

• W ramach udziału w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Podstawowych "Odblaskowa Szkoła" zorganizowano 27 października w naszej szkole pokaz mody odblaskowej „ Noś odblaski- świeć przykładem!”.

Uczniowie wspaniale zaprezentowali swoje stroje odblaskowe na wybiegu przygotowanym w sali gimnastycznej. Zgodnie z przewidywaniami organizatorów nie zabrakło kamizelek odblaskowych, kreatywnych nakryć głowy, błyszczących gadżetów, a nawet odblaskowych kolczyków. Niechaj moda na odblaski na stałe zagości w miejscowości Jeziorzany.

Bądźmy widoczni- bądźmy bezpieczni!

Koordynatorzy akcji :

Pani Monika Ircha