• BIEDRONKI

• "BIEDRONKI" ROK SZKOLNY 2023/2024

• ADAPTACJA

• W Przedszkolu w Jeziorzanach trwa adaptacja, która rozpoczyna wspaniałą przygodę w zupełnie nowym otoczeniu. To tutaj Dzieci będą spędzały sporą część dnia na zabawie, poznawaniu świata oraz nowych przyjaciół, rozwijaniu umiejętności oraz doskonaleniu już zdobytych. Trzymamy kciuki za wszystkie Dzieci, jesteśmy pewni, że spędzicie tutaj same piękne dni, pełne radości, uśmiechu i niesamowitych wrażeń.

• SŁONECZNIE I KOLOROWO - ZABAWY Z CHUSTĄ

• Wesoła i kolorowa integracja grupy :)

• DZIEŃ KROPKI

• 15 września 2023 r. okazji "Dnia Kropki" nasze Biedronki ubrane w piękne, kropkowe stroje, postanowiły zapoznać się z historią tego święta. Razem z małą dziewczynką o imieniu Vashti przekonały się, że trzeba wierzyć we własne siły i możliwości. Przedszkolaki bawiły się "kropkowo" - tańczyły, pływały w kolorowym morzu, układały wesołe rytmy... Na sam koniec Biedronki wykonały piękne, kropkowe, jesienne drzewo.

• 3 URODZINY ZUZI

• Nasza Zuzia skończyła 3 lata!!

Hura!! 🎉

Sto lat!! 👑🍬

Wszystkiego najlepszego oraz spełnienia najskrytszych marzeń 🥳

• BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

• Bezpieczeństwo ponad wszystko! Nasze Przedszkolaki już to wiedzą.

• TEATRZYK Z OKAZJI DNIA PRZEDSZKOLAKA

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - 20 września 2023 r.